Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Elektronarzędzia

 

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych elektronarzędzi dla zawodowców w niskich cenach. Znajdziesz u nas m.in. wydajne, akumulatorowe wkrętarki z przystawkami kątowymi o kompaktowych rozmiarach z poręczną walizką. Prowadzimy również sprzedaż wiertarek udarowych, nadających się do wiercenia w materiale o dowolnej grubości i twardości. Sprzedawane przez nas towary to produkty uznanych w branży budowlano-remontowej marek, takich jak METABO, BLACK+DECKER, STANLEY, YATO, CELMA, FIXTEC, MILWAUKEE, STHOR, AWTOOLS, DEWALT, DWT, HITACHI, JOBI, LUND, MAKITA oraz RYOBI i wielu innych. Gwarantujemy wsparcie w zakupie i fachowe doradztwo doświadczonych specjalistów.

Profesjonalne i tanie elektronarzędzia dla budownictwa

Nasza oferta to również pilarki tarczowe wysokiej mocy o wszechstronnym zastosowaniu wyposażone w precyzyjną tarczę pilarską. Pozwalają m.in. na szybkie cięcie grubego, twardego drewna naturalnego. Znajdziesz u nas również pistolety do kleju, wydajne szlifierki kątowe i mimośrodowe oraz stołowe z dodatkową lampką do oświetlenia pola roboczego. Jeżeli szukasz profesjonalnych i tanich elektronarzędzi dla budownictwa – skorzystaj z oferty narzędzi dla zawodowców. Wszystkie produkty objęte są gwarancją i charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz dużą solidnością wykonania.