Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Kątomierze, Kątowniki i Przymiar

Narzędzia pomiarowe – kątomierze, kątowniki i przymiar

Prowadzimy sprzedaż precyzyjnych i trwałych narzędzi pomiarowych w atrakcyjnych cenach. Nasze kątomierz, kątowniki i przymiary pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów. Dedykowane są do użytku na budowach i na terenie profesjonalnych warsztatów oraz pracowni naprawczych, jak i projektowych. Produkty z naszej oferty mają bardzo wytrzymały, a zarazem lekki korpus wykonany z wysokiej jakości metalu, m.in. z polerowanej stali. Pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów głębokości i wysokości. Znajdziesz u nas rozwiązania wyposażone zarówno w podziałkę metryczną, jak i calową. Wszystkie oznaczenia są bardzo czytelne i niepodatne na ścieranie.

Precyzyjne narzędzia pomiarowe na budowę w niskich cenach

Wykonane m.in. ze stali nierdzewnej kątomierze, kątowniki i przymiary to wysokiej klasy narzędzia pomiarowe dedykowane do zastosowań w najcięższych warunkach. Sprawdzają się zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i podczas majsterkowania w przydomowej pracowni. Dostępne u nas rozwiązania sprawdzają się również przy pracach mechanicznych i zgrubnych pomiarach inżynierskich. Znajdziesz tu produkty takich marek jak STANLEY, YATO, TOPEX, IRWIN, VOREL, AW, BOSCH, WOLCRAFT, LIMIT, JOBI oraz KOJAK. Jeżeli szukasz profesjonalnych narzędzi do pomiarów w każdych warunkach – skorzystaj z naszej oferty.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy