Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Klucze / osłony

Klucze / osłony do narzędzi budowlanych / warsztatowych

Oferujemy solidne i tanie osłony oraz klucze przeciwpyłowe do narzędzi budowlanych, jak i warsztatowych. Są niezbędne w trakcie cięcia szlifierką różnego rodzaju materiałów. Dostępne są również modele z możliwością odsysania pyłu, który jest szkodliwym produktem ubocznym procesu szlifowania powierzchniowego. Znajdziesz u nas wyroby takich marek, jak MILWAUKEE, DEWALT, BOSCH, MAKITA oraz CONDOR. Wszystkie osłony pasują do odkurzaczy i szlifierek tych producentów. Niektóre z nich zostały wyposażone w specjalny system zabezpieczający przed skręceniem kabla podczas cięcia, który znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Solidne osłony przeciwpyłowe i pokrywy do odsysania

Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania sprawdzają się w trakcie wiercenia ponad poziomem głowy i są kompatybilne z większością młotów i młotowiertarek. Mają możliwość pracy z odkurzaczem lub bez niego. Ich kompaktowa, lekka konstrukcja umożliwia bezproblemowe wykonywanie nawierceń. Komfort pracy i bezproblemowa regulacja głębokości cięcia naszych pokryw odsysających sprawiają, że obróbka jest czysta, a w jej trakcie nie zabrudzimy stanowiska roboczego. Daje to dużą oszczędność czasu, który trzeba byłoby przeznaczyć na sprzątanie. Klucze i osłony do narzędzi budowlanych w naszej ofercie to najlepsze produkty na rynku.