Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Klucze udarowe

 

W ofercie znajdziesz profesjonalne klucze udarowe pneumatyczne wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak odlewy kompozytowe czy duraluminium. Dopracowane mechanizmy narzędzi są niezwykle trwałe i bardzo wydajne. Sprzęt jest dedykowany do zastosowań przemysłowych oraz w serwisach mechaniki samochodowej czy zakładach wulkanizacyjnych. Ergonomiczna obudowa zapewnia pewne i bezpieczne trzymanie w dłoni. Oferujemy również pneumatyczny klucz udarowy do kół wraz z dodatkowymi nasadkami, olejarką i olejem narzędziowym, a także specjalistyczną końcówką typu HEX. Znajdujące się w ofercie rozwiązania to produkty najlepszych marek, wśród których są m.in. YATO, JONNESWAY, ADLER, BOGWAY, METABO, CHICAGO PNEUMATIC, SATRA, MAR-POL, KING TONY, LUNA i wiele innych. Nasze narzędzia generują wysoki moment obrotowy i są bezpieczne w użytkowaniu.

Solidne, pneumatyczne klucze udarowe do kół samochodów

Każda dostępna u nas grzechotka i klucz udarowy do kół charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zużycie oraz działanie substancji, takich jak oleje i smary, występujących na co dzień w warsztatach samochodowych. Mogą być stosowane do wkręcania i wykręcania śrub montażowych dowolnego rodzaju. Wyposażone w ergonomiczne, gumowane uchwyty gwarantują wygodną i szybką pracę. Jeżeli szukasz rozwiązań pozwalających na bezproblemowe wykorzystanie w ciężkich warunkach przemysłowych i produkcyjnych i zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa, to powinieneś zainteresować się naszą ofertą solidnych i tanich, pneumatycznych kluczy udarowych do kół samochodowych. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo naszych handlowców i wsparcie posprzedażowe.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy