Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Młotowiertarki

 

Prowadzimy sprzedaż solidnych i tanich młotowiertarek akumulatorowych, jak i przewodowych dużej mocy. Pozwalają na bezproblemowe wiercenie w drewnie, metalu, betonie oraz wykorzystanie tzw. wierteł koronowych i rozwiązań SDS. Oferujemy produkty marek takich jak DEWALT, STANLEY, BLACK+DECKER, METABO, BOSCH, HIKOKI, MAKITA, MILWAUKEE, CELMA, STHOR, VERTEX, FIXTEC oraz HITACHI. Wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, a ich niska waga zapewnia bezproblemową pracę w każdych warunkach. Produkty dostępne w naszym sklepie pozwalają na efektywne wykonywanie nawierceń i otworów m.in. w granicie, marmurze, cegle i kamieniu. Młotowiertarka bezprzewodowa może być wyposażona w nowoczesny, elektroniczny system regulacji prędkości obrotowej, gwarantujący precyzyjną kontrolę nad procesem wiercenia. Rozwiązania przewodowe, dzięki wysokiej mocy, mogą pracować pod najwyższym obciążeniem przez długi czas.

Solidne młotowiertarki bezprzewodowe i przewodowe w niskiej cenie

Każda oferowana przez nas młotowiertarka to solidny produkt, którego cena charakteryzuje się świetnym stosunkiem do oferowanej jakości pracy i codziennego użytkowania w profesjonalnych działaniach budowlanych. Wielopozycyjne rękojeści boczne, ograniczniki głębokości oraz poręczne walizki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dostępne w asortymencie rozwiązania gwarantują bardzo dobre wyniki pracy z każdym rodzajem materiału, m.in. ceramiką, drewnem, stalą, a jednocześnie pozwalają na sprawne wkręcanie i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji i instalacji naściennych. Jeżeli poszukujesz najlepszego dostawcy elektronarzędzi, takich jak młotowiertarki bezprzewodowe w niskich cenach – skorzystaj z naszej oferty!