Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Narzędzia budowlane

 

Nasz sklep oferuje bogaty wybór bardzo solidnych narzędzi budowlanych w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tutaj stopki łamiące, wymienne kołka do maszynek glazurniczych, wytrzymałe szczypce z blachy ocynkowanej do szybkiego poziomowania płytek ceramicznych w trakcie ich montażu, a także szereg wszelkiego rodzaju akcesoriów i przyrządów dla budownictwa, przydatnych podczas remontów i prac naprawczych oraz montażowych. Poza drobnymi narzędziami znajdziesz u nas także maszyny, takie jak: generatory inwertorowe oraz prądotwórcze dużej mocy, lutownice gazowe z zapłonem piezo i regulacją wielkości płomienia czy przecinarki spalinowe przydatne w pracy z betonem i stalą. Oferujemy produkty marek WALMER, PA-MET, VOREL, BATTIPAV, RUBI, KÖNNER & SÖHNEN, YATO, FISCHER, AGROVOLT, ASTA, AW, BELLE, BETA, BLACK+DECKER, BRADAS, DEDRA i wielu innych uznanych producentów.

Bogaty wybór markowych narzędzi budowlanych

W naszej ofercie są także nowoczesne, hydrodynamiczne agregaty malarskie, których użycie przyspiesza proces malowania 10-krotnie w porównaniu do metod tradycyjnych z użyciem zwykłego wałka. Efektem jest gładka i równa powłoka, a jednocześnie niskie zużycie farby. Oferujemy także pistolety do nakładania mas silikonowych i klejących z miękkim spustem. Prowadzimy sprzedaż produktów dedykowanych do prac wykończeniowych, remontowych i warsztatowych. Z naszej oferty korzystają setki profesjonalnych odbiorców i ekip budowlanych z całej Polski. Jeżeli poszukujesz mikropalników, elektrycznych giętarek do prętów czy solidnych akcesoriów, takich jak kołki rozporowe i kotwy – skorzystaj z naszego bogatego asortymentu i fachowego wsparcia najlepszych doradców.