Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Piły stołowe

Piły / pilarki stołowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą najważniejszego rodzaju narzędzi w każdym warsztacie. Pilarka stołowa, dzięki kompaktowym wymiarom i rozmaitym sposobom zapewnienia stabilności, to podstawowy sprzęt do obróbki drewna. Dla amatorów-majsterkowiczów stanowi niezbędne wsparcie przy drobnych naprawach i realizowaniu kolejnych pomysłów na konstrukcje w domu i w ogrodzie. Stolarze pracujący nad powierzonymi zleceniami poza warsztatem używają ich jako mobilnej podstawy prac przy naprawach i montażu zamówionych mebli oraz wystroju wnętrz. Piła tarczowa na statywie, wyposażona w prowadnicę i regulację kątową, często również wzbogacona o instalację do odprowadzania odpadów, jest tym sprzętem, którego nie da się zastąpić żadnym innym podczas pracy z drewnem i produktami drewnopodobnymi.

Pilarka tarczowa w warunkach stacjonarnych i mobilnych

W naszym sklepie internetowym Centrala Narzędzi przygotowaliśmy dla Pastwa bogaty wybór sprzętu czołowych producentów, którzy swoimi produktami wyznaczają obowiązujące standardy konstrukcyjne i kierunki innowacji. Pilarki stołowe, coraz nowocześniejsze i bardziej wydajne, można dopasować do potrzeb właściciela warsztatu, wybierając model w korpusie do przymocowania na dowolnym blacie lub ergonomiczną wersję stołową, w której tarcza pracuje na wysokości operatora. W katalogu znajdziecie Państwo sprawdzone narzędzia dedykowane do rozmaitych zastosowań: cięcia wzdłużnego, przecinania, a także pilarki połączone z innymi funkcjami obróbki drewna. Każdy poszukujący sprzętu na lata, zarówno profesjonalista, jak i majsterkowicz, w Centrali Narzędzi znajdzie swoją pilarkę tarczową w zestawie z blatem roboczym.