Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Samościemniające

Przyłbica / maska spawalnicza samościemniająca

Wytrzymała i wygodna maska spawalnicza lub przyłbica samościemniająca to niezbędne wyposażenie osobiste specjalistów zajmujących się spawaniem konstrukcji stalowych. Gwarantuje pełną ochronę twarzy oraz narządu wzroku przed występującymi podczas tego procesu odpryskami, iskrami, a także niekorzystnym dla zdrowia człowieka promieniowaniem, emitowanym również w trakcie szlifowania. Produkty są wyposażone w wiele udogodnień, które podnoszą komfort pracy spawaczy, m.in. automatyczne filtry zaciemniające o najwyższych parametrach optycznych, które działają błyskawicznie, od razu po pojawieniu się łuku elektrycznego. Po zakończeniu spawania wracają do swojej naturalnej przejrzystości i jasności.

Profesjonalne maski i przyłbice spawalnicze z filtrami samościemniającymi

Dostępne u nas profesjonalne maski i przyłbice spawalnicze z filtrami samościemniającymi to produkty uznanych w branży producentów – AWTOOLS, ESAB, LINCOLN ELECTRIC OERLIKON oraz YATO. Są dedykowane osobom zajmującym się zawodowym spawaniem metodami TIG oraz MIG/MAG. Wyposażone w czujniki optyczne i filtry o krótkim czasie reakcji gwarantują bardzo dobre warunki pracy. Nasze produkty są dedykowane dla osób, które oczekują najwyższej jakości i świetnej ergonomii. Zapewniają perfekcyjne widzenie, które gwarantuje uzyskanie doskonałych i bardzo precyzyjnych spawów. Skorzystaj z naszej oferty i postaw na jakość!