Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Stoły warsztatowe

Metalowe stoły warsztatowe

Solidny i metalowy, warsztatowy stół roboczy to niezbędne wyposażenie każdej pracowni ślusarskiej, warsztatu mechanicznego czy zakładu przemysłowego. Oferowane przez nas produkty to mocne konstrukcje wykonane m.in. z odpornego na uszkodzenia i działanie substancji chemicznych polipropylenu. Mają duży udźwig i potrafią pomieścić sprzęt o łącznej wadze nawet kilkuset kilogramów. Każdy narzędziowy stół do warsztatu, jak i stojak regulowany, dostępny w ofercie, jest wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań podnoszących jego walory użytkowe, takich jak mechanizmy szybkiej zmiany wysokości i szerokości kobyłki. Oferujemy ergonomiczne konstrukcje uznanych producentów, wśród których są takie marki, jak: STANLEY, YATO, METABO, BLACK+DECKER, MAKITA, SCHEPPACH, VOREL, DEWALT, ATIKA, WOLFCRAFT oraz FESTOOL.

Tanie stoły narzędziowe do warsztatu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. stalowy stół warsztatowy o wszechstronnej funkcjonalności i dwóch wysokościach roboczych, który możesz również wykorzystać jako imadło albo kozła do piłowania drewna. System szybkiego składania pozwala na łatwe przechowywanie i bezproblemowy transport. Sama konstrukcja jest również bezproblemowa w czyszczeniu i konserwacji. Dzięki gumowym osłonom nóg produkt nie będzie się ślizgał po podłożu. Wysokiej jakości płyta wiórowa, z której zbudowano szczęki, gwarantuje wysoką wytrzymałość mechaniczną i odporność na duże przeciążenia. Szukasz sprawdzonych rozwiązań w kategorii stołów warsztatowych z metalu? Zapoznaj się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy atrakcyjnie niskie ceny i fachowe wsparcie wykwalifikowanych doradców handlowych.