Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Szczotki, wyciory i sprzęt komin

 

Profesjonalny i odporny na zużycie sprzęt kominiarski (m.in. szczotki i wyciory) dostępny w naszej bogatej ofercie to produkty uznanych w branży marek, takich jak YATO, VOREL, SZCZOTPOL oraz AW. Znajdziesz u nas szczotki druciane 3-rzędowe z ergonomiczną rączką z tworzywa i mosiężnym włosiem niepodatnym na działanie korozji. Oferujemy również kule kominiarskie w różnych rozmiarach, znajdujące zastosowanie podczas prac konserwacyjnych – czyszczenia i przetykania – w przewodach kominowych, a także niezbędne linki o różnych długościach, profesjonalnie zarobione i bardzo wytrzymałe.

Profesjonalny sprzęt kominiarski

Wykonane z drutu stalowego wyciory z gwintem zewnętrznym pozwolą na sprawne i dokładne czyszczenie pieców C.O., a także systemów kominkowych oraz zasilanych paliwem stałym piecyków grzewczych. Dekarze skorzystają z naszych nożyc do nacinania blach, przydatnych w trakcie montażu rynien i prac blacharskich wykonanych z kutego CrV. Rozbudowana oferta zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria wykorzystywane przez profesjonalne ekipy dekarskie i kominiarskie. Jeżeli zajmujesz się zawodowym czyszczeniem kominów lub blacharstwem to powinieneś zainteresować się naszym bogatym asortymentem przyrządów w dobrych cenach.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy