Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Sznury traserskie kredy, farby

 

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych, bardzo wytrzymałych i praktycznych sznurów traserskich, a także kred i farb najlepszych producentów – IRWIN, STANLEY, TOPEX oraz VOREL. Kieszonkowych rozmiarów rozwiązania są łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu. Jednocześnie ich solidne wykonanie, z takich materiałów jak ABS, zapewnia ogromną trwałość. Dodatkowe ogumowanie uchwytu zwiększa ergonomię i poprawia chwyt. W naszej ofercie znajdziesz również barwniki o wysokiej trwałości koloru (czerwone i niebieskie), znaczniki traserskie wykonane z tworzywa i aluminiowe sznury. Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są gwarancją i charakteryzują się doskonałym wykonaniem.

Profesjonalne wyposażenie i narzędzia traserskie

Dostępne u nas sznury traserskie to mocne, wzbogacone o trwały, stalowy korpus rozwiązania, wykorzystujące wytrzymałą aluminiową linę i dodatkowy, duży zasobnik na barwnik. Sprawdzają się w trakcie prac budowlanych i instalacyjnych, pozwalając na łatwe i precyzyjne wyznaczanie linii prostych. Szukając najlepszych sznurów i przyrządów traserskich do zastosowań w budownictwie i pracach montażowych, zainteresuj się naszym bogatym asortymentem. Oferujemy produkty najlepszych producentów i specjalistyczne wsparcie doświadczonych doradców handlowych.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy