Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory do betonu

 

Wydajny i tani wibrator do betonu to niezbędny sprzęt na każdej dużej budowie. Jest niezastąpiony w trakcie wylewania stropu lub posadzki, a także wykonywaniu tzw. stóp oraz ścian fundamentowych budynku. Znajduje zastosowanie nie tylko w profesjonalnym budownictwie obiektów mieszkalnych, lecz również podczas małych remontów gospodarstw domowych. Wibracje przenoszone na masę betonową gwarantują jej lepszą spoistość, a zarazem perfekcyjną jednorodność samej substancji. Dzięki temu spoina nie zawiera pęcherzyków powietrza, które obniżają jej jakość. Możesz u nas zakupić wibrator i sprzęt budowlany takich marek jak ALFA, BELLE, ENAR, MAKITA, MAR-POL oraz YATO.

Profesjonalne wibratory budowlane i zagęszczarki do betonu

Oferujemy również profesjonalne produkty dla budownictwa, takie jak solidna i wytrzymała zagęszczarka do betonu, która pozwala na sprawne zagęszczanie spoiwa. Bezprzewodowe urządzenia wyposażone są w wydajny i pojemny akumulator Li-Ion, który umożliwia łatwe korzystanie z nich, bez konieczności przeciągania przewodów, co może stanowić niebezpieczeństwo w środowisku budowlanym. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych i efektywnych maszyn do zagęszczania i wibrowania betonu, zainteresuj się naszym asortymentem ergonomicznych i tanich urządzeń budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość i fachowe doradztwo.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy