Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Do drewna

Wiertła do drewna

Obróbka drewna to najczęściej wykonywana czynność w domowych warsztatach. Montaż elementów z tego surowca najczęściej wymaga wiercenia otworów. Świdry i wiertła do drewna, a także frezy i otwornice stolarskie są niezbędnym wyposażeniem każdej szafy lub skrzynki z narzędziami, niezależnie od tego, czy należy ona do zawodowca, czy amatora-majsterkowicza. Proponujemy Państwu zaopatrzenie w pojedyncze elementy lub kompletne zestawy wymiennych części do nawiercania najwyżej jakości, wykonane ze wzmocnionych stopów stali. W naszym katalogu mamy jedynie wiertła do drewna sprawdzonych producentów, którzy gwarantują jakość tworzywa i porządnie naostrzone końcówki. Dzięki temu praca z drewnem będzie przebiegać w dobrym tempie i bez zakłóceń, a nawiercone otwory okażą się równe i gładkie, przyczyniając się do ogólnej estetyki wykonania.

Wiertło do drewna – elementarne wyposażenie majsterkowicza

Do sprawnego borowania nie wystarczy najlepsza wiertarka wysokiej mocy – słabe wiertło do drewna może zniweczyć cały efekt. Komplet o różnych średnicach z mocnej stali, wzbogaconej o węglikowe spieki lub inne substancje zapewni niezakłóconą pracę nad kolejnymi projektami w przydomowym warsztacie. Do kompletu należy dobrać specjalistyczne świdry, sękowniki, a także otwornice i wiertła do drewna łopatkowe do uzyskania większych średnic. Dzięki wzmocnionej konstrukcji poradzą sobie z każdym wyzwaniem, także podczas obróbki najtwardszego drewna lub wyrobów drewnopodobnych: płyt, paneli czy laminatów. Zapraszamy właścicieli mniejszych i większych warsztatów lub nawet pojedynczej walizki z wiertarką do zaopatrzenia się w zestaw solidnych akcesoriów, które znajdą wiele zastosowań podczas pracy nad kolejnymi domowymi projektami.