Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Do metalu

Wiertła do metalu

Powodzenie wykonywania otworów w metalowych powierzchniach zależy od wielu aspektów. Rodzaj metalu czy jego gęstość to jedynie dwa z wielu czynników, które na co dzień muszą brać pod uwagę producenci niezawodnych akcesoriów i wymiennych materiałów do obróbki. Wysokiej klasy wiertarka ze słabym wiertłem z marketu nie poradzi sobie nawet z najprostszym wyzwaniem. Dlatego wiertła do metalu stanowią najważniejszy czynnik, pozwalający myśleć o odpowiednim tempie pracy i pozytywnych skutkach działań na budowie czy podczas remontu. Każdy wykonawca, niezależnie od tego, czy jest profesjonalistą, czy amatorem, musi zaopatrzyć się w części z materiałów odpornych na nacisk, nadmierne rozgrzanie czy odkształcenia w ruchu obrotowym. Duży wybór wierteł znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym Centrala Narzędzi.

Wiertło do metalu odporne na uszkodzenia

Tajemnica wytrzymałości materiałów do obróbki leży w ich innowacyjnym charakterze. Wiertło do metalu wykonane z kobaltu, tytanu czy wzmocnionego stopu hartowanej stali powinno poradzić sobie z nawet najtwardszym obiektem. Alternatywne tworzywo chroni je przed nadmiarem drgań i naprężeń, które są najczęstszą przyczyną uszkodzeń w trakcie wiercenia. Tylko takie niezawodne wiertło w połączeniu z wiertarką o momencie obrotowym, który pozwoli w pełni wykorzystać właściwości końcówki, stanie się niezawodnym i pewnym sposobem na planowe wykonanie potrzebnych otworów. Szczerze polecamy uwadze zawodowców i majsterkowiczów wybór najlepszych akcesoriów z naszej oferty, bez wyjątku wyprodukowanych przez uznane firmy, gwarantujące pewność użycia i brak niespodzianek w postaci złamanej części w obrabianym metalu.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy