Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Dłutownice

Dłutownice łańcuchowe i ręczne

Dłutowanie to jeden z podstawowych sposobów obróbki drewna, niezbędny choćby przy wykańczaniu konstrukcji drewnianych, mebli czy tradycyjnych drzwi. Otwory do łączenia drewna lub do osadzenia elementów konstrukcyjnych, zamków itp. powinny zostać wykonane ze starannością i precyzją. Oprócz ogromnego wyboru dłut ręcznych o rozmaitej szerokości, wykonanych ze wzmocnionej stali, mamy dla Państwa równie solidne dłutownice, które podołają każdemu wyzwaniu w warsztacie ciesielskim czy stolarskim.

Jako elektronarzędzie do dedykowanej obróbki drewna każda dłutownica łańcuchowa lub ręczna z naszej oferty wykazuje się znakomitą jakością wykończenia i przyjazną obsługą. Zarówno urządzenia stacjonarne, jak i mobilne nadają się do intensywnej pracy. Wybór jednego z nich to także duże ułatwienie w okazjonalnej pracy majsterkowicza-hobbysty.

Dłutownica łańcuchowa – niezbędne wyposażenie warsztatu

Przy kompletowaniu profesjonalnego wyposażenia domowego czy rzemieślniczego warsztatu, które pozwoli przyspieszyć pracę i jednocześnie uczynić ją prostszą i bardziej precyzyjną, warto pomyśleć o stacjonarnym rozwiązaniu. Dłutownica łańcuchowa na statywie, przeznaczona do obróbki pionowej, pozwala na pełną kontrolę nad rozmiarem i dokładnością obrabianego otworu. Regulacja kątowa daje możliwość wykonywania ukośnych wcięć, a płaszczyzna swobodnego przesuwu odpowiada za idealny kształt frezowanych podłużnych rowków. Centrala Narzędzi oferuje do wyboru dłutownice przenośne i na statywie. Warto rozważyć nabycie obu rodzajów, gdyż każda z nich może przydać się w innych okolicznościach. Profesjonalne urządzenie ze statywem, uchwytem i suwakiem od najlepszych producentów – bez niego każdy warsztat może okazać się niekompletny.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy