Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Frezarki

Frezarki stolarskie górnowrzecionowe, do połączeń, krawędziowe i inne

Chociaż frezarka górnowrzecionowa jest narzędziem kojarzonym z warsztatem stolarskim, jej zastosowanie pozwala umieścić ją w zestawie najbardziej uniwersalnego sprzętu. Oprócz pracy z drewnem przyda się również do obrabiania akrylu, metalu, tworzyw, a nawet płyt gipsowo-kartonowych. Jej nazwa odnosi się do sposobu obróbki – pionowy kierunek umożliwia wrzeciono umieszczone w korpusie nad powierzchnią materiału. Kierunek pracy umożliwi precyzyjne wykonywanie wgłębionych rowków w dowolnym kształcie i ich zaokrąglanie. W grę wchodzi nawet wycinanie w płycie skomplikowanych wklęsłych reliefów, ornamentów lub napisów, co zależy od wprawy i stopnia zaawansowania osoby obsługującej sprzęt. Nasz sklep oferuje Państwu frezarki górnowrzecionowe, które umożliwią wysoką precyzję obróbki i doskonałe efekty zastosowania do każdego rodzaju surowca.

Frezarki do prac w warsztacie stolarskim 

Oprócz uniwersalnego sprzętu, jak np. frezarka górnowrzecionowa, zastosowanie której pozwala na obróbkę wielu materiałów, w Centrali Narzędzi mamy dla Państwa także inne urządzenia do frezowania, na przykład do połączeń lub do krawędzi. W warsztacie stolarskim bierze się je do ręki wówczas, gdy – jak wskazuje nazwa – należy wyfrezować otwory służące do łączenia kolejnych elementów konstrukcji lub nadać kształt krawędziom blatu lub innego elementu z drewna. Nowoczesne produkty w katalogu naszego sklepu internetowego zapewnią wydajne i precyzyjne działanie podczas obróbki, dzięki czemu uzyskacie Państwo doskonały efekt Waszej pracy. Znajdzie się u nas odpowiednia do każdego warsztatu frezarka stolarska górnowrzecionowa dla profesjonalistów, która przyniesie efekt satysfakcjonujący każdego amatora obróbki drewna.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy