Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Gwoździarki

Gwoździarki akumulatorowe i sieciowe

Tradycyjny młotek to podstawowe wyposażenia każdej skrzynki z narzędziami, jednak przy montażu większych konstrukcji, które wymagają wbicia setek gwoździ, powinna go zastąpić nowoczesna, wydajna gwoździarka akumulatorowa. Takie urządzenie pozwala wbić nawet do 2 tys. gwoździ przy jednym ładowaniu baterii, dlatego oprócz rozwiązań technicznych związanych z mechanizmem udarowym szczególnie istotna jest moc i wytrzymałość akumulatora. W Centrali Narzędzi mamy dla Państwa włącznie sprawdzone urządzenia od najlepszych producentów, których innowacyjne rozwiązania gwarantują wydajność sprzętu bez konieczności ponownego ładowania czy wymiany przy użyciu poza warunkami warsztatowymi. Zasób energii potrzebnej do pracy w specjalnych miejscach, na przykład na wysokości, powinien dać pewność ciągłego użytkowania gwoździarki akumulatorowej w każdych okolicznościach.

Gwoździarka akumulatorowa – zastosowanie i warunki pracy

Automatyzacja pracy pozwala na coraz większą oszczędność czasu i sił. Gwoździarki akumulatorowe to znakomity sposób na usprawnienie robót dekarskich i ciesielskich poza warsztatem, choć do dyspozycji naszych Klientów mamy również urządzenia podłączane bezpośrednio do prądu. Sprzęt z naszego katalogu umożliwia działanie w dwóch trybach: automatycznym i ręcznym. Ten pierwszy przydaje się przy seryjnym, równomiernym mocowaniu dużej ilości elementów, np. łat i kontrłat, więźby i poszycia dachowego czy elementów drewnianych konstrukcji tymczasowych, oszczędzając energię i wydłużając czas aktywności akumulatora gwoździarki akumulatorowej. W opcji ręcznej sposób mocowania odpowiada użyciu nieszablonowemu, wymagającemu staranności i skupienia. Niezależnie od wybranego trybu akumulatory i silniki bezszczotkowe pozwalają stosować urządzenie długo i bez zbędnych przerw.