Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • SDS-MAX

Młoty udarowe SDS MAX

Profesjonalne urządzenie do ciężkich robót, które poradzi sobie z najbardziej oporną materią – nie można bez niego rozpocząć żadnego remontu. Młot udarowy z mocowaniem przeznaczonym do najcięższych zadań pozwala na założenie końcówek powyżej 18 mm, dzięki czemu uzyskamy wydajny sposób na wyburzanie, kucie, trasowanie i inne roboty związane z kształtowaniem przestrzeni i układaniem instalacji. Tylko sprzęt z wysokim momentem obrotowym poradzi sobie z dowolnym materiałem budowlanym – od tradycyjnych cegieł po zbrojony beton.

Dzięki wyborowi odpowiedniej charakterystyki można zdecydować się na młot udarowy SDS Max o uniwersalnym zastosowaniu (np. do kucia i wiercenia), bądź urządzenie dedykowane do konkretnych zadań (młot kujący lub wyburzeniowy). Najważniejsze, by było niezawodne, ergonomiczne i radziło sobie z największymi wyzwaniami. Centrala Narzędzi oferuje Państwu ogromny wybór narzędzi SDS Max i Plus, niezbędnych przy pracach remontowo-budowlanych i wykończeniowych, które podołają największym wyzwaniom i trudom pracy. W naszej ofercie mamy dla Was wyłącznie produkty sprawdzone w działaniu, cieszące się powodzeniem wśród fachowców i amatorów budowlanki na własny użytek.