Na życzenie Klienta każdy produkt z oferty może zostać wystawiony na Allegro. Wiąże się to jednak z wyższą ceną spowodowaną prowizją od sprzedaży pobieraną przez ten portal.

  • Kategorie
  • Parametry
  • Lasery

Lasery pomiarowe - krzyżowe, liniowe, punktowe

Nowe technologie w przypadku metod pomiaru i trasowania zdążyły się już na stałe zadomowić w warsztatowych zestawach amatorów i profesjonalistów. Tradycyjne poziomnice i wyznaczanie wymiarów przy pomocy linek powoli odchodzą w cień. W ich miejsce pojawiają się wyspecjalizowane optyczne urządzenia projekcyjne o zadziwiających możliwościach. Laser wyznaczający punkty czy linie to również za mało – podstawą pomiarów staje się laser krzyżowy, mierzący teren lub konstrukcję w trzech wymiarach. Część innowacyjnych urządzeń z naszej oferty to rozwiązania uniwersalne, dokonujące pomiarów każdego rodzaju. Ważną nowością jest sprzęt obrotowy, swobodnie wyznaczający i wyświetlający laserowe linie w każdym wymiarze.

Lasery krzyżowe – sprzęt specjalnego przeznaczenia

Wszystkie urządzenia, jakie oferujemy w Centrali Narzędzi, spełniają kryteria stawiane profesjonalnym produktom używanym przez profesjonalistów. Lasery krzyżowe wyznaczają zarówno poziom, jak i pion. Po uruchomieniu same dobierają kierunki, podkreślane dobrze widocznymi, świetlnymi liniami. Każde z narzędzi posiada stabilne mocowania, co jest szczególnie ważne podczas kalibracji i ustawianiu w miejscu pomiaru. dzięki temu lasery pozostają stabilne, a pomiary przez nie wykonane można uznać za wiarygodne. Wybrane modele zostały zaopatrzone w dodatkową wiązkę, odpowiadającą za trzeci wymiar. Sprzęt z naszego katalogu zapewnia skuteczność w praktycznym zastosowaniu w każdych, nawet utrudnionych warunkach na placu budowy. Najlepsi producenci zamykają go w obudowach odpornych na wstrząsy i mechaniczne uszkodzenia.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep nieczynny
Za utrudnienia przepraszamy